bieganie rekreacyjne, odchudzanie po ciąży, czas na hobby i wychowanie dzieci, zdrowe odżywianie

O mnie

StRONA W BUDOWIE

Witaj na moim blogu, gdzie znajdziesz informacje o bieganiu rekreacyjnym, treningach i odżywianiu.
Jak się zaczeło? Biegać lubiłam już w dzieciństwie, mój tata zamęczał mnie i moje koleżanki zawodami, kiedy tylko ktoś do mnie przychodził, wtedy tego nie cierpiałam, ale parę lat później okazało się, że uwielbiam biegać.
Zaczęłam od małych przebieżek po lesie, miałam kilka spotkań z dzikiem i ich małymi i nie wspomnę z jaką szybkością wtedy biegłam:) ale to mnie wcale nie zniechęciło. Biegałam dalej i dłużej, z czasem wydłużałam czas biegu i doszłam do 45 minut ciągłego biegu. Obecnie czuję się zrelaksowana już po 10 km, czyli około 50 minutach bieganiach, ale robię różne treningi.
Uczestniczyłam w kilku półmaratonach, żeby się sprawdzić czy dam radę. Na co dzień wolę biegać na dystansie 6-12 km.
Bieganie daje mi wolność, zaczynam biec i jestem jakby balonem, który podczas biegu wzbija się w powietrze i powoli z każdą minuta wyrzuca balst.
Jeśli chcesz czuć się podobnie – zostań ze mną

Na bieganie naprawdę można znaleźć czas i jest to sport, który każdy może uprawiać. Jeżeli jesteś początkująca to nie zaczynaj o treningów interwałowych, crossfit i innych trudnych programów, ale wychodź z domu i truchtaj sobie. Z każdym następnym treningiem będzie Ci łatwiej.
Pozdrawiam Was i życzę powodzenia w pokonywaniu swoich